اجرای لوله کشی ساختمان
04
آگوست

اجرای لوله کشی ساختمان

اجرای لوله کشی ساختمان خود را به ما بسپارید . ایوو Evvo متخصص اجرای لوله کشی ساختمان در سراسر ایران علی الخصوص شهر های شمالی همچون تهران و کرج است . برای اطلاع از شرایط و قیمت لوله کشی ساختمان های اداری ، تجاری و مسکونی کافیست با ایوو تماس حاصل فرمایید . کارشناسان ما شما را از آغاز پروژه لوله کشی تا انتهای آن همیاری خواهند کرد . در ادامه قصد داریم مطالبی را جهت اطلاع از نحوه و شرایط لوله کشی ساختمان ها بیان کنیم . پس همراه ایوو باشید و در نهایت هرگونه سوال و یا ابهامی در این رابطه دارید در بخش کامنت ها با ما در ارتباط باشید .

روش های اجرای لوله کشی ساختمان کدامند ؟!

اولین سوالی که در رابطه اجرای لوله کشی ساختمان به ذهن افراد می رسد ، روش های لوله کشی ساختمان می باشد . به طور کلی دو نوع روش برای لوله کشی سازه ها وجود دارد

لوله کشی سنتی

اولین روشی که از گذشته تا کنون در اجرای لوله کشی ساختمان وجود داشته است لوله کشی سنتی می باشد . در این روش از لوله های فلزی سنگین استفاده می شود . از جمله معایب این روش میتوان به وزن زیاد ، زنگ زدن و همچنین اجرت بالای نصب اشاره کرد . این روز ها دیگر از روش سنتی در خدمات لوله کشی استفاده نمی شود و روش های نوین تر و بهینه تر جایگزین این مورد شده است .

لوله کشی انشعابی

روش دیگری که در اجرای لوله کشی ساختمان این روز ها انجام می شود ، لوله کشی به روش انشعابی است . در روش انشعابی ، تمامی لوله از رایزر منشعب خواهند شد . از جمله ویژگی هایی که لوله کشی انشعابی ساختمان دارد ، عدم تفاوت در نحوه لوله کشی برای آب گرم و سرد می باشد .

روش کلکتری اجرای لوله کشی ساختمان

از جمله روش های محبوب ،بهینه ، مهم و پرطرفدار اجرای لوله کشی ساختمان ، اجرا به روش کلکتری می باشد . این روش با روش های سنتی تفاوت های بسیاری دارد . از نظر بهینه بودن نیز اختلاف بسیاری با روش های سنتی لوله کشی منازل دارد . در روش کلکتری رایزر اصلی آب پس از وارد شدن از بیرون ساختمان (برای مثال خیابان) به داخل ساختمان مسکونی و یا تجاری که باید اجرای لوله کشی ساختمان صورت گیرد ، وارد کلکتور خواهد شد . توجه داشته باشید که تعداد کلکترها در هر ساختمان با ساختمان دیگر تفاوت دارد و این امر باید توسط متخصصین ایوو Evvo مورد بررسی قرار گیرد .

قیمت و هزینه اجرای لوله کشی ساختمان

در رابطه با قیمت اجرای لوله کشی ساختمان باید این موضوع را بیان کرد که این مورد بنابه متراژ ، طبقات ، تاسیسات استفاده شده در واحد ها و سایر موارد متفاوت است . برای اطلاع دقیق از قیمت خدمات اجرای لوله کشی منازل و واحد های اداری و تجاری کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید .  متخصصان و مشاورین ما در 24 ساعت شبانه روز آماده خدمترسانی و همچنین مشاوره رایگان به شما هموطنان عزیز هستند . همچنین برای اجرای لوله کشی ساختمان در تهران و کرج می توانید با ما تماس بگیرید .

.